No Result
View All Result
Για την τρέχουσα εβδομάδα τα δρομολόγια της Κινητής Αστυνομικής Μονάδας Τρικάλων, θα είναι τα ακόλουθα:
Δευτέρα 14 Οκτωβρίου από τις 5 το απόγευμα μέχρι τα μεσάνυχτα:
Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
Τρίτη 15 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι:
Πύλη – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Άγιος Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
Τετάρτη 16 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι:
Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματονέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
Πέμπτη 17 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι:
Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγία Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
Παρασκευή 18 από τις 8 το πρωί μέχρι τις 3 το μεσημέρι:
Μουργκάνι – Μεγάλη Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγόνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Άγιος Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
Κυριακή 20 Οκτωβρίου από τις 8 το βράδυ έως την 1 τα ξημερώματα:
Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια.
No Result
View All Result
Discussion about this post