Τα δρομολόγια των ΚΑΜ Τρικάλων
Ανακοινώθηκε ότι για την τρέχουσα εβδομάδα, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Αστυνομικής Διεύθυνσης Τρικάλων θα είναι τα ακόλουθα:
1η Κινητή Αστυνομική Μονάδα
Δευτέρα 5 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι:
Μουργκάνι – Μεγάλη Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγόνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
Τρίτη 6 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι:
Μουργκάνι – Άγιος Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
Πέμπτη 8 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι :
Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο –Ανθούσα- Χαλίκι – Καλαμπάκα
Παρασκευή 9 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι:
Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματονέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλλια – Κρύα Βρύση
Σάββατο 10 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι:
Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
Κυριακή 11 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι:
Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
2η Κινητή Αστυνομική Μονάδα
Δευτέρα 5 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι:
Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό
Τέταρτη 7 Οκτωβρίου από 5 το απόγευμα μέχρι τα μεσάνυχτα:
Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Άγιος Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
Πέμπτη 8 Οκτωβρίου από 5 το απόγευμα μέχρι τα μεσάνυχτα:
Πύλη – Στουρναραίϊκα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Νέα Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
Παρασκευή 9 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 3 το μεσημέρι:
Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
Σάββατο 10 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι:
Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκλησσιά– Ψήλωμα- Κερασούλα – Αγία Τριάδα
Κυριακή 11 Οκτωβρίου από τις 8 το πρωί έως τις 2 το μεσημέρι:
Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι.