Νίκη, ισοπαλία και ήττα

Απογοητευτική εμφάνιση για τον Α.Ο. Τρίκαλα και ήττα με 3-1 στην Πάργα από τον τοπικό Απόλλωνα με ανατροπή.

Ο Α.Ο. Τρίκαλα, προηγήθηκε στο 11΄ με τον Αλεξίου αλλά στο 22΄ αφού ισοφαρίστηκαν, στο 40΄ και στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου δέχθηκαν ακόμη 2 γκολ.

Αντίθετα, ο Π.Ο. Φήκης επιβλήθηκε στην έδρα του με 3-0  επί του Ναυπακτιακού Αστέρα με 2 γκολ του Νίκου Σκόνδρα στο 41΄και στο 90΄ ενώ στο 82΄ ο Γιάννης Σκόνδρας είχε πετύχει το 2-0.

Ο «Διγενής» Νεοχωρίου  αναδείχθηκε ισόπαλος 1-1 με την Ζάκυνθο καθώς ο Καλτσάς στο 33΄ ισοφάρισε το γκολ των γηπεδούχων 1 λεπτό νωρίτερα.